Українським горіхам і сухофруктам в Польщі дається «зелене світло»

0 239

Продукція українських виробників горіхів і сухофруктів на польському ринку поза конкуренцією. Такий висновок можна зробити з надходження нових заявок від польських компаній-імпортерів. Приклади наводить orehovod.com, посилаючись на дані Мінекономрозвитку.

Польські імпортери заявляють також про наміри тривалого співробітництва з виробниками консервованих, заморожених, сушених фруктів і овочів. До переліку продуктів, які користуються попитом, входять в’ялені томати, консервовані кукурудза і горошок, ядра насіння соняшнику, абрикосовий джем.

Як свідчать дані, зацікавлені польські компанії-імпортери заявляють про готовність придбати великі обсяги української продукції. Головне, щоб запропонована продукція була сертифікована.

Раніше повідомлялося, що польські компанії у сфері гуртової і роздрібної торгівлі шукають виробників, які можуть забезпечити постачання яблук з низьким вмістом пестицидів. У Польщі також переглядаються вимоги до місцевих виробників овочів і фруктів, оскільки продукція через низьку якість не витримує конкуренції з українською, наприклад, і стає занадто дешевою на ринку.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!