Українських аграріїв вітає зі святом оперна Діва Наталія Шелепницька

0 264

У листопаді, коли вже весь урожай зібрано, українські аграрії і всі, хто причетний до важливих аграрних справ, відзначають професійне свято – День працівників сільського господарства.

Роль справжніх господарів, які годують нашу країну, і не тільки нашу, важко переоцінити. Агромедіа-агенція Sapienza вітає вас зі святом і бажає завжди гарної погоди і щедрих урожаїв!

Українські селебріті також привітали аграріїв зі святом і записали ексклюзивно для Sapienza свої звернення.


Щиро привітала аграріїв зі святом Наталія Шелепницька – поп-оперна Діва, Народна артистка України, Посол Миру, Кавалер ордена Святої Марії, володарка багатьох нагород і титулів.

“Дорогі наші аграрії! Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Бажаю Вам успіхів у праці, енергії, міцного здоров’я і нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива.

Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту нашої рідної України та заради добробуту всіх українців. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі!”

Наталія Шелепницька – чарівна українська оперна співачка, Народна артистка України, Посол Миру, Кавалер орденів Святої Марії та Святого Станіслава, володарка багатьох нагород і титулів: “Жінка року”, “Жінка ІІІ тисячоліття”, “Українська Мадонна”.

 

Sapienza для SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!