Українських аграріїв запрошують до ознайомчого туру в Канаду та США

0 136

Компанія «Тревелайт» організовує двотижневий технологічний аграрний тур «Зернові на півночі Великих Долин». З 2 по 15 червня вітчизняні аграрії матимуть нагоду ознайомитись з передовими технологіями землеробства провідних господарств та компаній Канади і США.

Головною темою туру є зарубіжний досвід та технології вирощування зернових та зернобобових культур, застосуванням систем точного позиціонування GPS RTK, використанням ґрунтових сенсорів, міні метеостанцій, практичне застосування технології точного землеробства, переваги та недоліки нульового та варіантів мінімального обробітку ґрунту.

Маршрут поїздки проходить через регіони, які максимально схожі до кліматичних та агротехнологічних умов України (штати Південна Дакота, Північна Дакота, Міннесота в США, а також провінції Манітоба та Саскачевань в Канаді).

Впродовж туру учасники матимуть змогу детально ознайомитись з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику та ріпаку. Програма поїздки передбачає відвідання щонайменше 6 фермерських господарств США і Канади.

«Під час візитів ми з учасниками поспілкуємось з власниками господарств та обговоримо технологічні етапи вирощування культур. Найбільшу увагу ми приділятимемо новинкам та нюансам точного землеробства, технологіям Мінімум-Тіл, Стріп-Тіл, Ноу-Тіл та Вертикальний Тіл», — розповідають організатори.

Технологічний тур окрім цього передбачає відвідання лабораторії тестування ґрунту (WARD), спілкування з професорами дорадчих служб університетів Південної та Північної Дакоти, дослідження програм захисту культур від хвороб та шкідників.

«Для повного розуміння індустрії вирощування зернових в США ми відвідаємо компанію, що надає послуги фермерам (Crop ProductionServices). Ці послуги включають забір ґрунту, тестування зразків, картування, розробки рекомендацій для диференційованого внесення добрив, самого внесення добрив та протруєння насіння», — зазначають в «Тревелайт».

Програма поїздки включає візит до дилера насіння, який має власну запатентовану генетику, поїздка до дилерів агро-обладнання Yield 360, відвідання переробних підприємств (завод по виробництву пелет з пожнивних залишків кукурудзи або етанольний завод).

В якості бонусу група відвідає Національний меморіал Гора Рашмор.

SEEDS.org.ua за матеріалами Superagronom

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!