Українську курятину перевірятимуть на антибіотики

0 158

З першого січня 2020 року Асоціація “Союз птахівників України” розпочинає контрольований моніторинг залишків інгібіторів та токсинів у кормах, воді, кінцевій продукції та продуктах життєдіяльності птиці протягом всього циклу її вирощування на чотирьох підприємствах – членах Асоціації, а саме:

  • ПрАТ “Миронівська птахофабрика” Групи МХП (ТМ “Наша Ряба”)
  • ТОВ “Вінницька птахофабрика” Групи МХП (ТМ “Наша Ряба”)
  • ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” (ТМ “Епікур”)
  • ТОВ “Ясенсвіт” ГК “Ovostar Union” (ТМ “Ясенсвіт”).

Після аудиторського контролю відповідності, підприємства набудуть права наносити додаткове маркування на продукцію, яка отримана від птиці вирощеної без застосування антибіотиків, зазначили в “Союзі птахівників України”.

“Всі дослідження відповідно планам моніторингу будуть проводитися в акредитованих за ISO 17025 (міжнародний стандарт лабораторного визнання методів досліджень та простежуваності).

Після отримання достатньої кількості даних (3 міс), відповідно галузевих вимог буде проведено оцінка відповідності (аудит). Результати аудиту та висновок про відповідність будуть вважатися підставою для надання права наносити маркування на харчовий продукт даних компаній. Результати аудитів (без конфіденційної інформації) будуть доступні кінцевому споживачу на сайті Асоціації”, – йдеться у повідомленні.

“Маркування, приклад якого додається, може бути нанесено лише підприємствами, які матимуть висновок про відповідність галузевому стандарту та будуть розміщені на сайті Асоціації “Союз птахівників України”.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, відповідно стандартній процедурі залишає право здійснювати нагляд на будь-якому виробничому етапі”, – додали в Союзі.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!