Українську молодь закликали жити і працювати вдома

0 118

На Луганщині провели перший обласний презентаційний форум “Живи і працюй в Україні”. Його учасниками стали представники 19 закладів професійно-технічної освіти, 18 вишів, понад тисячу старшокласників закладів загальної середньої освіти з різних міст та районів області, а також представники 43 місцевих підприємств, громадські організації, що опікуються питаннями розвитку освіти.

На виставково-презентаційних локаціях форуму діяли майданчики профорієнтаційного тестування, були організовані тематичні конкурси, працювали фотозони, розповсюджувались ознайомчі матеріали.

Майже півсотні навчальних закладів демонстрували переваги своїх професій, проводячи для майбутніх абітурієнтів майстер-класи з приготування кондитерських виробів, пошиття одягу та сумок, перукарського мистецтва, а також демонстрували вироби будівельної, сільськогосподарської, хімічної та наукової галузей.

Працедавці, які мають потребу у фахівцях робітничих професій, гарантували молоді повну зайнятість на своїх виробництвах.

“Важливо, щоб молодь навчалася, жила і працювала в Україні, — наголосив голова Луганської ОДА Віталій Комарницький. — Упевнений, що саме юнаки, дівчата, педагоги та роботодавці, які взяли участь у форумі й проживають на Луганщині, мають бути найбільш зацікавлені у відродженні рідної землі. Це наша спільна робота”.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!