Українську органічну лохину почали експортувати до Малайзії

0 36

Завдяки супроводу Міністерства закордонних справ українській компанії Family Garden вдалося порівняно швидко налагодити експорт органічної лохини – за 6 місяців. Перші дві партії ягід (понад 2 тонни) уже відвантажили в Малайзію, повідомляє SEEDS.

За першим контрактом Україна має експортувати 5 тонн ягоди. Тепер щотижня, аж до вересня, невеликі партії лохини будуть надходити до країни-імпортера, йдеться на АПК-Информ.

“Дипломати допомогли з усім: від аналізу ринку до перевірки доброчесності потенційних партнерів. В квітні 2021 організували онлайн-переговори з потенційними покупцями, і невдовзі компанія підписала контракт на постачання перших 5 тонн ягід. Українська лохина полетіла в Малайзію, а з Малайзії в Україну полетіли гроші. Які перетворюються на зарплати співробітників компанії і податки в бюджет України. Експорт робить Україну економічно сильнішою, а українців заможнішими. Тому МЗС постійно створює нові можливості для експортерів, зокрема і малого та середнього бізнесу”, – зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За словами посла України в Малайзії Олександра Нечитайла, якість української лохини робить її досить конкурентоспроможною. Невдовзі ягода з’явиться на поличках великих мереж супермаркетів країни.

Іван Гречківський, генеральний директор компанії Family Garden, визнав роль МЗС у просуванні українського експорту. Він зазначив, що завдяки зусиллям дипломатів вихід на новий ринок значно прискорився.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!