Україна готова збільшити експорт агропродукції – Зеленський

0 61

Президент України Володимир Зеленський акцентував увагу на важливості розширення «зернового коридору». Таку думку він висловив під час свого щоденного звернення, пише SEEDS.

Він зазначив, що наразі триває обговорення цього питання з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем.

«Погодилися в тому, що ініціативу потрібно не лише зберегти, не лише захистити від будь-яких намагань її зірвати, а й розширити. Україна готова значно збільшити експорт нашої агропродукції країнам, які її потребують, та відповідну взаємодію з ООН заради гуманітарних цілей і допомоги таким країнам, як Сомалі, Ефіопія тощо», — говорить Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що нещодавно міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський заявив про успішну реалізацію експорту вітчизняного збіжжя. Зокрема, він зазначив, що ці показники систематично збільшуються: «Щодня ведеться робота в цьому напрямі. Свідченням є збільшення щомісяця обсягів експорту на 20-30%. Всього, з урахуванням морського шляху, за серпень ми експортувати майже 4,6 млн тонн зерна, з яких близько 3 млн – не Чорним морем, а автотранспортом, залізницею і Дунаєм». Детальніше про це читайте у матеріалі «Збільшення обсягів на 20-30%»: Сольський розповів про ситуацію з експортом українського зерна».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!