Україна готова збільшити експорт агропродукції – Зеленський

0 116

Президент України Володимир Зеленський акцентував увагу на важливості розширення «зернового коридору». Таку думку він висловив під час свого щоденного звернення, пише SEEDS.

Він зазначив, що наразі триває обговорення цього питання з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем.

«Погодилися в тому, що ініціативу потрібно не лише зберегти, не лише захистити від будь-яких намагань її зірвати, а й розширити. Україна готова значно збільшити експорт нашої агропродукції країнам, які її потребують, та відповідну взаємодію з ООН заради гуманітарних цілей і допомоги таким країнам, як Сомалі, Ефіопія тощо», — говорить Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що нещодавно міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський заявив про успішну реалізацію експорту вітчизняного збіжжя. Зокрема, він зазначив, що ці показники систематично збільшуються: «Щодня ведеться робота в цьому напрямі. Свідченням є збільшення щомісяця обсягів експорту на 20-30%. Всього, з урахуванням морського шляху, за серпень ми експортувати майже 4,6 млн тонн зерна, з яких близько 3 млн – не Чорним морем, а автотранспортом, залізницею і Дунаєм». Детальніше про це читайте у матеріалі «Збільшення обсягів на 20-30%»: Сольський розповів про ситуацію з експортом українського зерна».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!