Україна приєдналась до програми Єдиного ринку ЄС

0 291

Україна візьме участь в програмі ЄС «Єдиний ринок». Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Відповідну угоду було підписано за підсумками спільного засідання українського уряду та Європейської комісії в Києві, пише SEEDS.

«Бюджет програми складає 4,2 млрд євро, а один із її основних компонентів — розвиток конкурентоспроможності бізнесу. Наша участь у цьому проєкті сприятиме додатковій підтримці українських підприємців, які є фундаментом нашої економіки», – написав Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

Також прем’єр повідомив, що за підсумками сьогоднішніх консультацій також було підписано Меморандум між Україною та ЄС щодо стратегічного партнерства у сфері відновлюваних газів, біометану, водню та інших синтетичних газів.


Читайте також: Українські фермери зможуть отримати до 250 тисяч гривень на власну справу

Програма Європейського Союзу “Єдиний ринок” з бюджетом 4,2 млрд євро розрахована на 7 років (з 2021 по 2027 роки). Вона покликана сприяти спрощенню доступу до ринків, створенню сприятливого бізнес-середовища, розвитку та росту бізнесу, забезпеченню конкурентоспроможності і стійкості компаній та цілих секторів економіки (поєднання екосистем, кластери).

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!