Україна та Польща анонсували будівництво олійного трубопроводу

0 573

Україна продовжує налагоджувати активну економічну взаємодію з країною-сусідом Польщею. Так, цього разу планується будівництво олійного трубопроводу, пише SEEDS.

Таку інформацію оприлюднило видання wnp.pl з посилання на канцелярію прем’р-міністра Польщі. Відповідно до повідомлення, найближчим часом буде сформована робоча група, яка надасть варіанти локалізації проєкту, передусім місця прокладання трубопроводу, а також визначиться з технічними параметрами та умовами будівництва. До роботи в межах проєкту будуть залучені міністерства сільського господарства та інфраструктури України та Польщі.

«Рада міністрів (Польщі) схвалила подання Міністерства сільського господарства й сільського розвитку для укладання меморандуму про взаєморозуміння… щодо розбудови проєкту транскордонного трубопроводу для транспортування рослинної олії з України до порту Гданськ. Втілення в життя меморандуму сприятиме частковому розблокуванню українського експорту та посилить продовольчу безпеку в країнах, що розвиваються, яким загрожує голод. Відповідно це має знизити міграційний тиск на Європу», – зазначено у повідомленні.

До слова, меморандум ухвалять строком на три роки. До того ж, він буде автоматично продовжуватись на аналогічний період.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!