Україна, Туреччина та ООН підтримали продовження дії «Зернової ініціативи»

0 197

Нещодавно в Спільному координаційному центрі в Стамбулі міністр інфраструктури України Олександр Кубраков зустрівся з міністром оборони Туреччини Хулусі Акаром. У фокусі їхніх перемовин була реалізація «Зернової ініціативи» та продовження її дії після 22 листопада 2022 року, пише SEEDS.

Таку інформацію оприлюднили на офіційній сторінці Міністерства інфраструктури України у Facebook.

«Сьогодні разом з міністром оборони Туреччини Хулусі Акаром обговорили хід реалізації «Зернової ініціативи». З моменту старту і до сьогодні вже експортовано понад 7,7 млн тонн агропродукції, що вже стабілізувало ціни на продовольство та протидіє загрозі глобального голоду. Сторони-учасники «Ініціативи» – ООН, Туреччина та Україна, висловили готовність продовжити її дію і запевнили у докладанні максимальних зусиль для її успішної реалізації. На цей момент немає жодних сумнівів, що робота «зернового коридору» буде продовжена після 22 листопада», – прокоментував Олександр Кубраков.

Читайте також: росія погрожує закриттям «зернового коридору»

Також під час зустрічі українська сторона наголосила на важливості прискорення Спільним координаційним центром процесу інспектування суден. Завдяки цьому вдасться суттєво збільшити об’єми експорту зерна в держави Африки, Азії та Європи, а також запобігти утворенню черг на перевірках.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!