Українці будують великий вівцекомплекс на кордоні з Молдовою

0 1 567

Попри війну, на Одещині досі реалізують інвестиційні проєкти. Один із них — будівництво сучасного вівцекомплексу на 3,5 тис. голів. Там вирощуватимуть овець м’ясних порід, пише SEEDS.  

Побудують вівцекомплек на території смт Лиманське Роздільнянського району в ТОВ «Колос». Вартість проєкту складає 15 млн грн. Про це AgroPortal.ua розповіла директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова.

Читайте також: Мешканець Дніпра обладнав у бомбосховищі вертикальну ферму

Щодо ситуації у галузі тваринництва на Одещині, Алла Стоянова зазначає, що станом на 1 січня 2023 року чисельність поголів’я великої рогатої худоби в усіх категоріях господарств становить 132,8 тис. голів, що на 3,0% менше, ніж торік. Незначне скорочення поголів’я спостерігається в усіх галузях тваринництва, окрім свинарства.

«У сільгосппідприємствах порівняно з минулим роком поголів’я ВРХ стабілізувалось на минулорічному рівні й становить 14,5 тис. голів, поголів’я свиней збільшилось на 4,1% і становить 72,8 тис. голів; поголів’я корів зменшилось на 3,1% і становить 6,3 тис. голів; овець та кіз — на 9,8% і становить 23,1 тис. голів», — уточнює Алла Стоянова.

Також, за її словами, ТОВ «Агропрайм Холдинг» Болградського району реалізує проєкт зі встановлення біогазової установки на свинокомплекс потужністю 24 тис. гол. свиней (вартість проєкту — 27 млн грн).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!