Україні необхідний перегляд квот на імпорт плодоовочевої продукції – народний депутат Артем Чорноморов

0 160

Сьогодні Україні необхідно переглянути квоти на імпорт картоплі та іншої плодоовочевої продукції з країн далекого і ближнього зарубіжжя. Адже в країні створена вся необхідна база для розвитку власної плодоовочевої галузі, що дає можливість в 100%-му забезпеченні внутрішнього ринку країни.

Таку думку сьогодні в коментарі «ДАР» висловив народний депутат України, член міжфракційного об’єднання «Депутатська аграрна рада», Голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Артем Чорноморов в ході Всеукраїнського Дня картоплі «Картопляний блокчейн», який почав свою роботу в Херсонській області.

 

«Виникає питання: чому ми не вводимо певне квотування або ж продовольче ембарго на цілий ряд плодоовочевої продукції, яку ми можемо вирощувати в Україні? Я вважаю, що незабаром це питання буде поставлено торговому представнику України Тарасу Качці в ході засідання аграрного комітету парламенту. Адже саме він є не тільки лобістом української продукції на зарубіжних ринках, а й може обмежувати ввезення тих чи інших товарів. На жаль, ця робота на сьогодні проводиться в недостатній мірі», – зазначає Артем Чорноморов.

Народний депутат України також висловив упевненість, що обмеження імпорту має бути дзеркальним і стосуватися, перш за все, тих країн, які закрили свої ринки для української продукції.

SEEDS.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!