Українська вівсянка поїде до Європи: експорт розширюється

0 283

Через блокування портів багатьом українським компаніям-експортерам довелося не лише змінити способи логістики, а й напрямки продажів. Так, наприклад, якщо раніше основними напрямками експорту вівсяних пластівців від “Добродія Фудз” були країни Африки та Азії, то тепер це ЄС та Великобританія, повідомляє SEEDS.

У компанії “Добродія Фудз” прийняли рішення про запуск власної логістики продукції під ТМ “Добродія”, San Grano, WOWСЯНКА до країн Європи. Наразі ведеться підготовча робота з придбання вантажних автомобілів, підбору водіїв та оформлення необхідної документації. А вже у липні перші партії готової продукції будуть доставлені до країн ЄС та Великої Британії на власному автотранспорті виробника.

Як пояснили у компанії, таке рішення було прийнято у зв’язку зі складнощами у логістиці продукції, які пов’язані з закриттям портів внаслідок повномасштабної війни росії проти України.

“Якщо раніше 70% нашої продукції відвантажувалась через порти до країн Африки та Азії, то в нині в планах – поступово замінити ці об’єми продажами до країн Євросоюзу та Англії”, – зазначила Ірина Брославцева, директорка компанії “Добродія Фудз”.

Виробник очікує, що власна логістика частково допоможе відновити експортні постачання продукції під ТМ “Добродія”, San Grano, WOWСЯНКА.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!