Українські фермери вивчають сталі екопрактики попри війну для відбудови агробізнесу. Як посилити цей рух?

0 164

Стале повоєнне відновлення України – відповідальність кожного з нас. Українські аграрії попри всі виклики, що принесла велика війна, продовжують отримувати нові навички та опановувати нові технології господарювання, безпечного для довкілля, пише SEEDS.

Аби допомогти їм у цьому русі, ГО “Екодія” та Sapienza media розпочинають спільне дослідження нагальних потреб агровиробників та перешкод для подальшого впровадження сталих практик, щоб разом сформувати екологічне майбутнє українського сільського господарства.

 Заповніть АНКЕТУ, щоб отримати доступ на безкоштовний курс!


Фермери, які долучаться до дослідження, отримають безкоштовний доступ до навчального курсу Екодії «Екопрактики для сільського господарства та громад», що уже пройшли понад 2500 людей з усієї країни.


Для того, щоб отримати доступ до курсу, необхідно заповнити Анкету-опитувальник щодо нагальних проблем, з якими ви стикаєтесь у своїй діяльності, та перешкод на шляху впровадження сталих практик.

У здоровому довкіллі буде здоровий врожай! Пропонуємо фермерам взяти участь у дослідженні, щоб разом сформувати Екологічне майбутнє українського агробізнесу!

Долучайтеся!  Заповніть АНКЕТУ, щоб отримати доступ на безкоштовний курс!


Довідка:

Екодія – громадська екологічна організація, що об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через участь громадськості у прийнятті рішень. Організація популяризує ідею сталого сільського розвитку та екологізацію сільгосп практик в Україні.

Екопрактики допомагають зменшити негативний вплив на довкілля та пристосуватись до проявів кліматичної кризи. Такий підхід також необхідний для сталої післявоєнної відбудови й розвитку не тільки сільського господарства але й сільських громад, а також наближення нашого сільського господарства до вимог ЄС та євроінтеграції нашої країни.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!