Українські фермери зможуть отримати до 250 тисяч гривень на власну справу

0 1 108

У фермерів України з’явилась унікальна можливість отримати мікрогранти від 50 до 250 тис. грн для започаткування чи розвитку свого бізнесу. Від 1 лютого стартувала нова хвиля подачі заяв на програму мікрогрантів «Власна справа» у рамках єРобота, пише SEEDS.

Отримати мікрогрант можуть як вже діючі підприємці, так і люди, що мають лише ідею бізнесу. Для отримання коштів потрібно подати заяву та бізнес-план свого проекту через Дію.

Після перевірки даних, а також кредитної історії, фахівці Держслужби зайнятості проведуть співбесіду із заявником. За її результатами і ухвалять рішення про надання чи відмову мікрогранту, повідомляє Урядовий Портал.

“Мікрогранти на старт або розвиток власної справи – одна з найпопулярніших грантових програм єРобота. Минулого року 3 300 українців отримали від держави підтримку у вигляді мікрогрантів від 50 до 250 тис. грн на реалізацію своїх бізнес-ідей. І цього року ми продовжуємо програму.

Уряд готовий підтримати кожного українця, який має бажання зайнятись підприємництвом, надаючи йому безповоротну фінансову допомогу.

Таким чином ми інвестуємо в розвиток малого бізнесу та активізацію економіки, а також стимулюємо покращення ситуації на ринку праці, адже ці підприємці створять десятки тисяч нових робочих місць”, – повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Читайте також: Канада купуватиме живих бджіл з України

Нагадаємо, програма “Власна справа” стартувала 1 липня 2022 року. За цією програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов’язковою умовою отримання мікрогранту є створення 1-2 нових робочих місць залежно від суми наданого мікрогранту. У 2022 році відбулось 12 хвиль подачі заяв на отримання мікрогрантів, кожна з яких тривала 2 тижні. Загалом було видано мікрогрантів на 777 млн гривень.

 SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!