Українські крафтярі можуть отримати безвідсоткову позику на 11 місяців

0 515

Виробники крафтової продукції можуть отримати до 30 тис грн на умовах безвідсоткової позики, строком на 11 місяців. Про це інформує Клуб ділових людей, пише SEEDS.

Фінансова підтримка — це безвідсоткова позика або закупівля за бюджетом заявки та передання в користування заявнику (в разі успішної реалізації проєкту в подальшу власність заявнику).

«Отримувачі фінансової допомоги можуть майже рік користуватися позикою для створення, розвитку та масштабування роботи та повернути таку ж суму без нарахованих відсотків», — повідомили організатори.

Під час заповнення анкети учасника, важливо зробити позначку:

  • «Стартап» — для підприємств, які працюють менше 1 року. Кошти на посилення діяльності
  • «Масштабування» — для підприємств, які діють більше 1 року. Кошти на збільшення доданої вартості продукції, впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу.

Щоб взяти участь у конкурс на отримання фіндопомоги, потрібно заповнити гугл-форму за посиланням та надіслати її до 12 травня 2023 року.

Читайте також: Органічний ярмарок під Києвом згуртував виробників органічної продукції зі всієї України


Конкурс реалізує команда благодійного фонду «Це Крафт» за підтримки ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» у межах соціальної складової соціального підприємства «Це Крафт».   

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!