Українські преміальні пластівці презентують на найвпливовішій у світі виставці

0 346

Промислові виставки грають важливу роль у просуванні брендів та налагодженні контактів для експорту агарної продукції. Найвпливовіша та наймасштабніша щорічна міжнародна виставка харчової промисловості Gulfood запланована на 13-17 лютого. В заході візьмуть участь 100 тисю відвідувачів з 185 країн. Буде представлено більш ніж 4 тис. компаній. Подія пройде у Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати). Свою продукцію на виставці представлятимуть й українські виробники. Компанія Agricom Group представить продукцію під ТМ “Добродія”, San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці), повідомляє SEEDS.

“На корпоративному стенді компанії буде представлений асортимент продукції, включаючи нові інноваційні продукти, що виробляються на найпотужнішому, повністю автоматизованому заводі з виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі та Україні”, – зазначає Ірина Брославцева, директор ТОВ “Добродія Фудз”, що входить до складу Agricom Group.

Читайте також: Зростання цін на сировину, розвиток виробництва та пандемія коронавірусу: що стало визначальним в 2021 році для компанії Agricom Group

Під час Gulfood представники компанії планують налагодити контакти з потенційними бізнес-партнерами.

“На сьогодні компанія постачає продукцію у 39 країн світу (до країн Північної та Південної Америки, ЄС, Африки, Азії та Ближнього Сходу). За час, відколи було запущено інноваційне виробництво в Чернігівській області, ми продемонстрували відмінну якість нашої продукції і надалі маємо намір розширювати географію нашого експорту”, – зазначає Петро Мельник, виконавчий директор та співвласник Agricom Group.

  • Для довідки: «Агріком груп» – лідер із вирощування безглютенового вівса та виробництва продуктів переробки під ТМ “Добродія” та San Grano. Земельний банк Групи об’єднує 28 тис. га землі у Чернігівській, Житомирській та Луганській областях. На землях, що обробляє компанія, вирощуються традиційні для регіонів культури: пшениця, овес, соняшник, кукурудза. Вся сировина проходить контроль якості в сучасних лабораторіях і зберігається у власних зерносховищах. 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!