Українські розробники створили надпрохідний та маневровий автомобіль для аграріїв  

0 753

Українські фахівці розробили та провели випробування колісного транспортного засобу для сільськогосподарських робіт, пише SEEDS.

Про це повідомили у пресслужбі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого.

Транспортний засіб “ОКМ” створили спеціально для сільськогосподарських робіт та протестували на відповідність вимогам безпечності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин.

«Ці колісні транспортні засоби, завдяки високими параметрами прохідності різними типами ґрунтів та швидкому маневруванню і прискоренню, можуть використовуватись як у сільському господарстві, туризмі, так і в інших складних умовах, що зараз є досить актуальним, особливо для потреб ЗСУ», – йдеться у повідомленні інституту.

Читайте також: Столичний школяр вирощує у квартирі зелень на продаж і мріє про власну екоферму

Випробування автомобіля відбулось під час візиту фахівців інституту на підприємство ТОВ «Креатив Пром Інжиніринг». У результаті виконаної роботи фірма отримає сертифікат затвердження типу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!