Українські розробники створили робота, який може бути і розвідником, і фермером

0 251

Розробники української компанії Temerland представили універсальну безпілотну роботизовану платформу «Скорпіон 2», пише SEEDS.

За словами команди Temerland, робота можна використовувати в оборонному та цивільному секторах для розмінування, пожежогасіння або у сільськогосподарській сфері.

Використання електротяги замість палива сприятиме економічно раціональному використанню «Скорпіон 2» фермерськими господарствами.

«Скорпіон 2» оснащений ліфтами для чотирьох роботів-сателітів. Сателіти здійснюють функції моніторингу та репітера (підсилення сигналу) — все для збільшення дальності зв’язку між оператором та материнською безпілотною роботизованою платформою.Ліфти для сателітів кріпляться на задній частині платформи та виконують функції опускання та підйому сателітів із платформи на поверхню землі. Вони керуються дистанційно із переносного командного пульта управління.

Як пояснили представники Temerland, «Скорпіон 2» — це:

  • «роботоносець» для роботів-сателітів;
  • точка базування для літальних апаратів;
  • платформа для встановлення автоматичної турелі;
  • трактор для обробки сільськогосподарських угідь.

Читайте також: Стало відомо як живе сьогодні стадо диких корів неподалік Чорнобиля

Якщо у воєнний час «Скорпіон 2» слугуватиме багатофункціональним засобом вогневої підтримки та розвідки рівня «рота/батальйон», то у мирний час робот буде незамінним для обробки невеликих полів та важкодоступних ділянок, пише повідомляє finance.ua.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!