Українські жінки-підприємниці та власники сімейного бізнесу отримають 100 грантів від USAID

0 800

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила про запуск грантової програми для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств. У межах ініціативи планується надати майже 100 грантів від $10 000 до $35 000, пише SEEDS.


Грантова програма буде спрямована на підтримку:

  • релокації бізнесів;
  • масштабування бізнесу на території України;
  • виходу на міжнародні ринки;
  • запровадження інноваційних рішень;
  • оптимізації бізнес-процесів з метою підвищення ефективності.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є крафтові виробництва, переробка харчових продуктів, виробництво косметичних, текстильних виробів, предметів домашнього вжитку, IT, виготовлення меблів та інших продуктів. Проте Програма розглядатиме заявки на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.

Враховуючи значний інтерес, прийняття та розгляд заявок буде відбуватися поетапно, повідомляється на сторінці проєкту.

«Одним з пріоритетних напрямів Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” є розвиток жіночого підприємництва. Ми прагнемо допомогти жінкам розвинути підприємницький хист та надихнути успішними кейсами жінок-підприємниць.

В межах грантової програми, спрямованої на підтримку актуальних потреб жінок-підприємниць та власників сімейного бізнесу, ми очікуємо надати близько ста грантів, імплементація яких розпочнеться вже влітку 2023 року», – розповіла керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська.

Читайте також: В аграрному секторі України з’являться тисячі нових вакансій

З усіма наявними грантовими можливостями від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» можна ознайомитися за посиланням>>>

Загалом Програма підтримала понад 1100 підприємств, очолюваних жінками, які збільшили продажі на $26,9 млн та залучили $6,1 млн інвестицій, а також сприяла створенню 2019 нових робочих місць для жінок.


Реалізація грантової програми відбувається у партнерстві з Міністерство економіки України в рамках урядових ініціатив по підтримці мікро, малого та середнього бізнесу під назвою “Є-Робота”, спрямованих на створення робочих місць, відкриття нового або розширення існуючого бізнесу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!