Українським аграріям з прифронтових територій допоможуть зберегти врожай

0 28

Потреба у додаткових ємностях для зберігання зерна в прифронтових областях восени 2024 року може сягати 1,4 млн тонн, пише SEEDS

Про це заявив виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час зустрічі з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), повідомляє Мінагрополітики.

Читайте також: Сьогодні лінії для пакування овочів потрібні навіть дрібним фермерам – бракує працівників

У ході зустрічі сторони обговорили надання допомоги малим агропідприємствам в забезпеченні генераторами і засобами для зберігання зерна (зерновими рукавами).

“Відсутність електрики та перебої з її постачанням суттєво ускладнюють роботу агропідприємств. Також, ризики обстрілів у прифронтових областях впливають на можливості збереження врожаю. Потреба у додаткових ємностях для зберігання в прифронтових областях восени 2024 року може сягати 1,4 млн тонн», – зазначив Тарас Висоцький.

Він додав, що загальна потреба у зернових рукавах у фермерів прифронтових областей на сьогодні складає понад 7 тис. одиниць.

Представники FAO пообіцяли разом з донорами опрацювати запит на екстрені потреби українських аграріїв. У зустрічі взяли участь керівник регіональних програм FAO у Європі та Центральній Азії Раймунд Йеле та голова офісу FAO в Україні П’єр Вотьє.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!