Українським фермерам компенсують витрати на органічну сертифікацію

0 81

Проєкт «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) збирається підтримати українських органічних операторів – компенсувати вартість органічної сертифікації, пише SEEDS.

Підтримку зможуть отримати сертифіковані малі та середні органічні підприємства, які реалізують свою продукцію на внутрішньому ринку та мають намір продовжити органічну сертифікацію у 2023 році.

Читайте також: Рисоводи Одещини прогнозують вдвічі більший врожай «білого золота», ніж минулого року

Для того, щоб отримати допомогу, потрібно подати заповнені заявки до 31.05.2023 року. Про це повідомляє пресслужба Проєкту.

«В першу чергу кошти надаватимуться операторам з таких областей України: Київська, Чернігівська, Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Херсонська, Сумська, Запорізька, Одеська, Полтавська, Миколаївська, Черкаська, Кіровоградська та Луганська. Потім слідує решта областей зі сходу на захід країни», – йдеться в повідомленні Проєкту.

Фінансуватимуться витрати на сертифікацію у розмірі до 1000 євро на одного оператора. Оскільки фактична вартість витрат на отримання органічного сертифіката у 2023 році для більшості операторів ще невідома, компенсація вартості сертифікації буде здійснюватися у розмірі витрат на таку сертифікацію у 2022 році, додали у Проєкті.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!