Українським виробникам допоможуть налагодити експорт до Японії

0 352

Через війну українські порти заблоковано і здійснювати більшість експортних процедур наразі неможливо. Утім уряд, виробники та українські дипломати наразі активно працюють над пошуком нових ринків, логістичних ланцюжків та ресурсів для експорту іншими шляхами (сухопутним транспортом, через порти інших країн та ін.). Серед перспективних ринків для українських експортерів – Японія, повідомляє SEEDS.

Днями посол України в Японії Сергій Корсунський заявив про сприятливі умови на японському ринку та запропонував сприяння українському бізнесу, пише EastFruit.

“Хочу звернутися до виробників української продукції, які продовжують виробництво і мають можливість забезпечувати експорт в Японію. Сьогодні у японському суспільстві панує безпрецедентна підтримка України. Надсилайте нам на електронну пошту інформацію про вашу продукцію, фотографії, які можна використовувати у цілях маркетингу, текстові файли – в ідеалі японською, але якщо ні, то англійською мовою, контактні дані – ми докладемо зусиль, щоб представити вашу продукцію місцевим імпортерам і споживачам”, – зазначив Сергій Корсунський.

Читайте також: Україна відновлює експорт зернових: скільки ми можемо продавати без портів?

Щоб отримати консультації щодо експорту, аграрії та інші виробники можуть звернутися до представників посольства за електронною адресою emb_jp@mfa.gov.ua.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!