“UKRAVIT” оголошує акцію!

0 543

Закуповуватися на сезон і отримувати за це бонуси – легко. Бо з 15 січня компанія “UKRAVIT” запускає акцію для аграріїв “Варяг + насіння”.

Акція передбачає придбання акційних пакетів продукції “UKRAVIT” і отримання за це винагороди. В акційні пакети входить насіння гібридів соняшника Жалон, Лейіла, Бенето та гербіцид Варяг для їх захисту у визначених об’ємах. Наприклад:

Акційний пакет 1. 

Гербіцид Варяг в обсязі 400-480 л та насіння гібридів соняшника Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенето Стандарт у кількості 40-49 п. од.

Акційний пакет 2.

Гербіцид Варяг в обсязі 500-580 л та насіння гібридів соняшника Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенето Стандарт у кількості 50-59 п. од.

Акційний пакет 3.

Гербіцид Варяг в обсязі 600-680 л та насіння гібридів соняшника Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенето Стандарт у кількості 60-69 п. од. і т.д.

В якості винагороди учасник може обрати будь-яку продукцію “UKRAVIT” – засоби захисту рослин, добрива, мікродобрива, насіння чи каву “AFRICANA”, а також послугу “Інституту здоров’я рослин”. Термін отримання Винагороди – 12 місяців після розрахунків та отримання Акційних пакетів.


Акція діє до 20.12.2020. Участь може взяти кожен агровиробник, який на момент її дії не має заборгованостей перед організатором. Кількість разів участі в акції на період її дії – необмежена.


Деталі акції дізнайтеся за посиланням>>>

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!