Укрдержфонд оголосив конкурс кредитів для фермерів

0 165

Український державний фонд підтримки фермерських господарств розпочав конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою “Надання кредитів фермерським господарствам”.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 244,5 млн грн.

В Укрдержфонді відмічають, що конкурс проводиться в два етапи:

  • прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки, проводиться регіональними комісіями фонду (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду);
  • конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки, проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки.

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 06.05.2019 р. по 04.06.2019 р. до регіональних комісій керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України №1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами).

Також з ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду у розділі “Перелік документів для участі в конкурсі” або отримати особисто в регіональних відділеннях.

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби Укрдержфонду

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!