Унікальна 44-метрова морозильна камера для зберігання чорниці та журавлини споруджується в Канаді

0 186

Поки перехожі бачать масивну сталеву конструкцію, що височіє на 14 поверхів поблизу промислового парку Саквілла. Це споруджується автоматична морозильна камера. Про початок будівництва величезної морозильної камери розповідає CBC.

Споруджують новий морозильник компанії Terra Beata Farms і Burnbrae Farms. Базуються вони в різних регіонах, але,за словами співвласників нового морозильника, він буде досить великим, і можна буде протягом тривалого періоду (до 1 року) зберігати фрукти, овочі і продукти харчування від інших компаній.

Але, як розповіла співвласниця Евелін Ернст, морозильник є унікальним не тільки через свої розміри. Замість того, щоб зберігати заморожені продукти у людей, де застосовуються вилочні навантажувачі, вся будівля працює з автоматичними кранами, кожен з яких зможе підняти вантаж на висоту майже 43 метри, а потім повернутися і отримати ще один піддон з ягодами.

За словами Девіда Ернста, спосіб зберігання продуктів в холодному стані – це нова технологія з використанням CO2, а не аміаку, і нагадав, що аміак має деякі серйозні потенційні ризики для здоров’я. Вуглекислий газ (CO2) не має кольору і запаху, а при сильному охолодженні кристалізується у снігоподібну масу – «сухий лід». Крім того, нова система буде більш енергоефективною і безпечною: система знижує рівень кисню, і створювана нею атмосфера в приміщення перешкоджатиме виникненню пожежі.

Споруда буде використовуватися не лише для зберігання ягід, а і для їх переробки.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!