Унікальні коні: невтомні помічники на фермі і вправні лікарі (відео)

0 630

Така тварина, як кінь може бути не тільки помічником на фермі, вона ж здатна стати справжнім лікарем.

Про те, які хвороби можна лікувати за допомогою коней розповіла Анна Бураго – медичний психолог, засновниця і керівник іпотерапевтичного центру Spirit і президент Асоціації іпотерапевтів України під час прес-сніданку з PRO Альтермед. Журналістам і редакторам seeds пощастило поснідати в компанії учасників і організаторів найбільшої міжнародногої події в галузі альтернативної медицини України, яка пройде в Києві вже 22-23 червня.

“Перш за все, іпотерапія це метод медико-соцальної реабілітації, він визнаний міністерством охорони здоров’я. Також іпотерапія – метод нетрадиційної медицини”, – розповіла експерт.

Іпотерапія – ефективний спосіб реабілітації за допомогою коня, входить в протоколи для лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи.

За словами Анни Бураго в Україні іпотерапія поки не настільки популярна, що б під неї розводили коней, тому їй доводиться шукати відповідних тварин по всій Україні.

“Від коня залежить 80% успіху. Який-небудь кінь не підходить – потрібні ті коні, які мають певну амплітуду руху.

Кінь повинен бути зручним, поступливим, виїждженим, повністю підготовленим. Нюансів багато. Найголовніше: анатомічно правильні рухи, здорова психіка і підготовка”, – зазначила Анна Бураго.

Велике інтерв’ю з Анною Бураго незабаром з’явиться на сторінках seeds.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!