Унікальний винний маршрут для туристів об’єднає Україну і Румунію  

0 240

Спільний міжнародний винний маршрут для туристів створять Україна та Румунія на основі єдиних стандартів. Це буде першим кроком інтеграції нашої країни в європейську мережу винних маршрутів.

Таку домовленість було досягнуто між учасниками міжнаціонального форуму “Розвиток туризму в українських портах – шлях до економічного розвитку регіону”, який відбувся в Ізмаїлі.

Метою форуму була активізація розвитку туризму, у тому числі за рахунок транскордонного співробітництва. В своїх виступах учасники неодноразово підкреслювали перспективність розвитку етногастрономічного туризму в полікультурній Бессарабії.

Зокрема, національні експерти проекту ЄС “Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні” Олена Мотузенко та Валерія Бондаренко виступили з доповіддю “Система доріг вина та смаку як інструмент розвитку транскордонного співробітництва”.

Керівник румунської делегації Каталін Цибуляк, який очолює Асоціацію розвитку туризму в дельті Дунаю Тульчі, розповів про наявність в його регіоні трьох винних зон, де є і виробники, які виробляють якісну продукцію за стандартами ЄС, та про румунську дорогу вина і смаку, що проходить через Тульчу, Констанцу до кордону з Болгарією.

У свою чергу міський голова Ізмаїлу Андрій Абрамченко наголосив на готовності місцевої влади активно переймати європейський досвід у цьому напрямку.

SEEDS.org.ua за інформацією Agri-Gator

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!