Уперше за півроку свині помітно подешевшали

0 572

З середини лютого зростання цін на свиней забійних кондицій в Україні практично не припинялось. Утім, початок липня ознаменувався радикальною зміною тенденцій на ринку. Тепер фермери змушені здавати свиней закупівельникам за нижчими цінами. Вартість живця знизилась в середньому на 3,6%, повідомляє SEEDS.

“У ході торгів на 27-й тиждень більшість виробників свинини скоригували планові ціни на 1-2 грн за кілограм у бік пониження. Зокрема, в Східних областях ціна на живець промислового виробництва коливалася в межах 56-58 грн за кілограм, у Центрі тяжіла до позначки 58 грн за кілограм, а на Заході — до 55 грн за кілограм”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Однією з головних причин подешевшання свинини дивою вагою є накопичення м’ясопереробними підприємствами імпортної сировини.

“Представники м’ясопереробної галузі констатують послаблення торгівельної активності на усіх ланках реалізації та наявність перехідних залишків з попереднього тижня. Це підштовхнуло низку операторів переглянути обсяги заготівлі та планові ціни закупівлі. За відгуками переробників додатковий тиск на ціни чинять запаси імпортованої свинини, зроблені напередодні відміни податкових пільг при завезенні”, – повідомили в АСУ.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!