Урожай культур ранньої зернової групи буде мати проблеми з фузаріозом – думка

0 290

Збиральна кампанія-2021 в Україні стартувала незважаючи на ряд погодних катаклізмів першої половини поточного літа. При цьому кожен аграрій знає – зібрати урожай лише півсправи. Його потрібно також вигідно продати, а один з визначальних факторів успішної реалізації врожаю на ринку в майбутньому – якість зернових, яка визначається за допомогою лабораторних досліджень, а також сучасного портативного обладнання, що дозволяє провести необхідний аналіз прямо в полі.

Чому для великих виробників зернових потрібні комплексні рішення в сфері контролю якості зернових, наскільки важливо вибрати правильного постачальника послуг обладнання і з якими проблемами зіткнулися зерновики в поточному сезоні в коментарі AgriGator розповів Кирило Карпенко, комерційний директор компанії «Білозаводський елеватор» групи «Агромол».

У поточному році, відзначає Кирило Карпенко, урожай культур ранньої зернової групи буде мати проблеми з фузаріозом, викликаним надмірними опадами в кінці весни – першій половині літа.

«В даному випадку важливо вчасно виявити цю проблему за допомогою сучасного технологічного обладнання з контролю якості зернових. Наші партнери – компанія «Технотест» і тому ми очікуємо пропозицій від їх фахівців щодо вирішення даної проблеми», – говорить Кирило Карпенко.

За словами комерційного директора компанії «Білозаводський елеватор» групи «Агромол», на українському ринку обладнання для визначення якості зернових сьогодні представлений цілий ряд конкуруючих фірм.

«Але саме компанія «Технотест» завжди пропонує своїм клієнтам максимум закриваючи всі питання в комплексі і надаючи необхідні консультації ще на початковій стадії реалізації проекту – для цього необов’язково мати лаборанта або начальника лабораторії, досить звернутися до фахівців« Технотест». Вони повністю вирішать питання компонування будь-якої лабораторії, зокрема, поставки, виробництва і обслуговування обладнання», – зазначає гравець зернового ринку.

На ринку елеваторного обладнання, за словами Кирила Карпенка, компанія «Технотест» відома перш за все тим, що пропонує нестандартні рішення.«Наприклад, раніше компанія представила на українському ринку експрес-аналізатори якості зернових, вироблені в Китаї, які не поступаються за своїми властивостями значно дорожчим приладам європейських виробників», – зазначає комерційний директор компанії «Білозаводський елеватор» групи «Агромол».

Крім того, саме «Технотест» вперше в Україні представив портативні аналізатори якості ранніх зернових культур і ріпаку GrainSense, які дозволяють визначити клас зерна (в тому числі пшениці) безпосередньо в полі. «Такі прилади закупили і ми і успішно користуємося ними сьогодні», – резюмує Кирило Карпенко.

З’явилися питання?
Телефонуйте в “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”:
(096) 0000-737, (066) 0000-737
(097) 0000-737, (073) 0000-737
(095) 0000-737, (093) 0000-737

Пишіть: https://technotest.com.ua

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!