Усе більше свинини виробляють в Україні

0 129

Хоча до повного самозабезпечення свининою Україні досить далеко, обсяги виробництва цього виду м’яса зростають. Так, за перші сім місяців цього року українські виробники продали 185,3 тис. тонн свинини та продуктів з неї. Це на 8% більше ніж було у січні-липні 2020 року, повідомляє SEEDS.

“За сім місяців випуск охолодженої, мороженої свинини, а також копчених та солених виробів з неї збільшився на 8,2% чи 14 тис. т. Основу такої позитивної зміни “заклав” приріст виробництва охолодженої свинини на 6% через переважну питому вагу такої продукції в структурі переробки. Тим не менш, додаткову підтримку забезпечила і активніша на 43% ніж торік заморозка свинини. Хоча й має незначну частку в структурі переробки, делікатесна група — солена, сушена або копчена свинина — також “додала” 8,4% порівняно з аналізованим періодом минулого року”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Тепер частка свинини в структурі виробництва м’яса в країні зросла до 19,5%. У січні-липні минулого року вона складала 18,6%.\

“Сукупний випуск м’яса, субпродуктів та жиру за результатами січня-липня склав 950 тис. т, що на 2,75% перевищує доробок м’ясопереробної галузі за аналогічний період минулого року”, – повідомляють в АСУ.

Читайте також: Ціни на свиней зростатимуть ще кілька тижнів

Нагадаємо, що середня маса свиней наразі є нижчою за середньостатистичні показники, тому пропозиція живця дещо менша. Через це ціни зростають і середні котирування можуть досягти позначки 50 грн за кілограм свинини живою вагою. На початку вересня ціни на свиней будуть зростати.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!