В аграрному секторі України з’являться тисячі нових вакансій

0 849

Зовсім скоро в Україні з’явиться багато нової роботи в аграрному секторі. Загалом має бути створено понад 10 тисяч нових робочих місць. Про це повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише SEEDS.

Нові робочі місця мають створити підприємці, які отримали урядові гранти на розвиток власної справи в аграрному секторі, пишуть на сайті Мінагрополітики.

Загалом було видано 24 гранти на загальну суму 57 млн 322 тис. гривень. Причому 23 гранти отримали господарства, які розвиватимуть на ці гроші садівництво та виноградарство. А один грант дістався підприємцеві, який має намір розвивати власне тепличне господарство.

Читайте також: Невеликі українські підприємства з областей бойових дій зможуть отримати гранти

Посадовець також зазначив, що система отримання гранту проста і прозора – через портал «Дія». Розгляд заявки від підприємця відбувається в стислі терміни.

«Заявку на отримання гранту розглядають в банку і Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Якщо заявка відповідає всім критеріям, то підприємець отримає відповідь  протягом двох-трьох- тижнів. Що важливо – фермер може повторно подати доопрацьовану заявку, якщо після першого розгляду будуть виявлені певні недоліки бізнес-плану», – зауважив Тарас Висоцький.

Урядова грантова програма передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа», «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!