В Держпродспоживслужбі прислухались до бджолярів

0 1 921

Питання врегулювання проблем у сфері застосування засобів захисту рослин з метою запобігання отруєнням бджіл обговорили у Держпродспоживслужбі з представниками Громадської організації «Товариство бджолярів «Бальзам».

В ході зустрічі голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа доповів, що за останні півроку вже напрацьовані проекти законодавчих норм, в які закладені вимоги до діяльності в сфері використання пестицидів та агрохімікатів. Причому, відповідальність за порушення цих вимог передбачена не тільки адміністративна, а й кримінальна.

Також була проведена масштабна робота у всіх територіальних підрозділах відомства, в ході якої пояснювались механізми по врегулюванню взаємодій сільгоспвиробників, місцевих органів влади і бджолярів з метою недопущення нанесення шкоди бджолам при застосуванні засобів захисту рослин. До того ж на 2019 рік закладені кошти для проведення моніторингу та досліджень на залишкові кількості пестицидів в ґрунті і в сільськогосподарській продукції.

SEEDS.org.ua за матеріалами http://www.consumer.gov.ua/News/4903/Derzhprodspozhivsluzhba_ta_pasichniki_obgovorili_spilni_dii_v_pitannyakh_vregulyuvannya_aktualnikh_problem_galuzi_bdzhilnitstva

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!