В Китаї заборонили національну співпрацю з українським бізнесом

0 148

Комуністична партія Китаю заборонила китайським компаніям співробітництво національного рівня з українським бізнесом. Про це, з посиланням на власні джерела, заявив екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Віктор Гвоздь під час конференції “Конфліктогенний потенціал РФ: стан і перспективи розвитку”.

За словами екс-розвідника, після такої вказівки КПК, взаємодія з українськими діловими колами можлива тільки на регіональному рівні.

“За моєю інформацією інсайдерської Сі Цзіньпін і ЦК Компартії дали вказівку своїм компаніям, основним, великим, офіційним не функціонувати з українським бізнесом, а тільки на регіональному рівні”, – сказав Гвоздь.

Цей факт красномовно характеризує стан українсько-китайських відносин, впевнений він і нагадав, що за минулі 5 років в Китаї не було організовано жодного візиту українських делегацій високого рівня.

Водночас варто зазначити, що українська делегація на чолі з віце-прем’єром Степаном Кубівим брала участь в роботі другого Форуму “Один пояс – один шлях”.

Контакти між українським і китайським бізнесом активно налагоджує Торгово-промислова палата України. За словами президента ТПП Геннадія Чижикова, за останній рік в Україні пройшло близько 40 зустрічей з підприємцями з Китаю.

SEEDS.org.ua за інформацією silkbridge.info

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!