В Києві презентували перший “Винний Гід України”

0 754

В столиці відбулася презентація проекту та першого видання “Винний Гід України 2019” в рамках V Національного Виноробного Форуму. До книги увійшли 48 українських виноробних господарств та характеристика 183 кращих українських вин, передає кореспондент SEEDS.

Усі вина були оцінені за міжнародною 100-бальною шкалою у форматі “сліпої” дегустації. Найвищий бал та Гран-Прі отримала виноробня Beykush winery з вином Бейкуш Шардоне 2017.

На урочистому нагородженні кожен винороб, представлений на сторінках гіда, отримав офіційний диплом з відзнакою та власний примірник книги.

У збірці є описи всіх виноробних регіонів України з інформацією про географію, ґрунтово-кліматичні особливості, виноградники та популярні сорти винограду.

Перше видання націлене на розвиток та популяризацію українського виноробства, кажуть творці проекту.


Проект “Винний Гід України” реалізовано компанією Reikartz Hotel Group та за підтримки партнерів Асоціація сомельє України/Association sommelier of Ukraine, Всеукраїнської Асоціації виробників продукції садівництва та виноградарства, громадської спілки УКРСАДВИНПРОМ та Торгово-промислова палата України/Ukrainian CCI.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!