В Києві пройшов турнір з боулінгу для аграріїв AGRO Bowling

0 466

В четвер, 26 листопада, у Києві відбувся турнір з боулінгу серед аграріїв. Організувала та провела AGRO Bowling відома в Україні компанія BioNorma, пише SEEDS. 

Це вже другий за рахунком турнір серед учасників агроринку, надалі BioNorma планує проводити такі заходи щороку. Однак 2020 і коронавірус внесли свої корективи, спочатку навіть панував песимістичний настрій серед організаторів, згадує генеральний директор групи компаній BioNorma Ярослав Чабанюк.

«Спочатку був дуже песимістичний настрой, були лише 9 команд, минулого року їх було 14. Але ми все одно на це пішли, тому, що багато людей очікували на цю подію. Ми хвилювалися, але не хотіли, щоб 2020 рік пройшов без турніру – він щорічний, наступного року будемо також проводити», – розповів Ярослав Чабанюк.

Щодо карантинних умов – боулінг відповідає вимогам часу на всі 100%. «Боулінг дозволяє зробити соціальну дистанцію – між кожною доріжкою більше аніж 2 метри», – зазначає генеральний директор групи компаній BioNorma.До того ж саме боулінг організатори турніру обрали також не випадково – це гра, яка доступна навіть новачкам. До того такий формат змагань дозволяє спілкуватися та знайомитися представникам різних аграрних компаній.

«Ми шукали напрямок, який міг би всіх об’єднувати. А боулінг – це та можливість де можна комунікувати. Це не футбол, який вимагає більшої фізичної підготовки. В боулінг можна грати, якщо ти взагалі не вмієш. В цьому і є особливість.

З минулого турніру дуже багато людей між собою перезнайомились. Навіть ті люди, які бачились уперше. Бути причетним до цього, бачити емоції, які викликає у людей така подія – це дуже важливо», – каже Ярослав Чабанюк.


Результати цьогорічної запеклої гри: бронзу здобула «Органічна Україна», срібні призери – компанія «Агрінос Україна», першість у турнірі виборола команда BioNorma.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!