В Мінекономіки нові кадрові зміни

0 1 031

Уряд призначив нових заступників міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Уряд ухвалив кадрові рішення в Мінекономіки на черговому засіданні 22 липня, вони вже опубліковані на сайті Кабміну.  

Зокрема Юлію Свириденко призначено першим заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

До нового призначення вона обіймала посаду заступниці Міністра в Мінекономіки. В її обов’язки входило формування та реалізація державної політики у сфері праці та зайнятості населення, а також в сфері  промислової та цінової політики.

Юлія Свириденко має вищу економічну освіту та великий управлінський досвід. До міністерства займала керівні посади в Чернігівській обласній адміністрації.

Крім того Ірина Новікова стала заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Ірина Новікова до призначення очолювала Департамент інвестицій у міністерстві. Діяльність департаменту спрямована на формування та реалізацію державної інвестиційної політики, розвиток державно-приватного партнерства та індустріальних парків.

Ірина Новікова має вищу юридичну освіту, є досвідченим фахівцем у сфері інвестиційної діяльності. Останні 9 років працювала в Мінекономіки у цій галузі.


Варто нагадати, що президент Володимир Зеленський розраховує, що максимум у вересні в Україні з’явиться аграрне міністерство та буде призначено міністра.   

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!