В Полтаві пройшов “Сало – Fest”

0 172

Новорічні свята в Полтаві завершили традиційними гуляннями “Сало – Fest”. На центральній площі міста влаштували концерт і ярмарок, де місцеві підприємці пригощали відвідувачів бутербродами з “національним продуктом”.

“Ми приготували конкурси, пов’язані з салом. Воно у нас і солоне, і запечене, і пампушки також приправлені ним. Є серед призів навіть запечене молочне порося”, – розповіла директор міського будинку культури Лариса Семеняга.

Подарунки для свята передали підприємці, які брали участь у ярмарку. Пригощали гостей і на ярмарку, що розгорнувся вздовж пішохідної зони по вул Соборності.

Сало тут продавали цьогоріч тільки у трьох наметах. Було солене та мелене, варене, копчене, запечене. До яток стояли довгі черги. Раз на годину охочим безкоштовні роздавали бутерброди із салом та маринованими огірками чи гострим перцем.

За словами організатора ярмарку підприємців Катерини Бабіч, цього року активність підприємців по участі в ярмарку були нижчою.

“Позитив, що не було стихійної торгівлі. У нас продавали лише якісну продукцію. Спеціально нікого не запрошували – розраховували, що підприємці самі виявлять ініціативу. Не було ажіотажу. Можливо тому, що потрібно було зібрати всі документи, погодити торгівлю з Держпродспоживслужбою. Небагато було заявок і через не зимову погоду”, – вважає Катерина.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Gazeta.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!