В Раді зареєстрували оновлений законопроект про ринок землі

0 174

Група депутатів з фракції “Слуга народу”, серед яких глава профільного комітету Микола Сольський, зареєструвала в Раді оновлений законопроект “Про обіг земель сільськогосподарського призначення” №2178-10.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” один з авторів, у ньому були враховані зауваження, висловлені напередодні на зустрічі президента Володимира Зеленського з представниками аграрної галузі.

“Зміни торкнулися, зокрема, питання можливої покупки землі нерезидентами, проте деталі будуть на зустрічі в Раді в п’ятницю (11 жовтня – ІФ)”, – сказав співрозмовник агентства.

У первісному законопроекті нерезиденти (за винятком країни-агресора) могли купувати українську землю на рівних з резидентами тільки за єдиної умови – створивши компанію-резидента.

Зеленський у четвер, 10 жовтня, під час прес-марафону підтримав зокрема ідею, що якийсь час землю треба продавати тільки українцям.

“Коли наші фермери куплять землю, коли знизиться наша кредитна ставка, тоді вже можна дати можливість купувати землю іноземним компаніям за умови, що вони працюватимуть на цій землі і наймати на роботу українців”, – пояснив глава держави.

Він підкреслив, що неврегульованим залишається тільки питання з іноземцями, які вже є орендарями української землі. “Ви ж не можете сказати: ” вам ми не продаємо”, або “вашу землю ми продаємо іншим українцям”, – пояснив президент проблему.

 

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Інтерфакс-Україна

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!