В Рівненській області з’явилася нова молочна ферма

0 231

У Дубенському районі Рівненської області відкрили другу ферму в рамках проекту по створенню мережі сімейних ферм та молочних кооперативів навколо них. Про розвиток молочного бізнесу в Рівненській області читайте на SEEDS.

Для тварин побудували новий хлів, встановили сучасне обладнання та холодильник. Молоко постачатимуть на місцеві переробні підприємства. Наразі на утриманні ферми перебуває 14 корів чорно-рябої молочної породи, але є можливість збільшення кількості до 26 корів, повідомляє сайт Дубенської РДА.

Відкриття сімейної ферми реалізується в рамках великого проекту по створенню мережі сімейних ферм та молочних кооперативів навколо них, який проводиться з 2017 року кластером «Натуральне молоко», за підтримки «УкрМілкІнвест».

Ретельна розробка проекту дозволила швидко досягти практичних результатів, в перспективі планує охопити окрім Рівненської, Тернопільську та Хмельницьку області. В рамках ініціативи передбачається відкриття 200 молочних ферм та створення сітки кооперативів. На переконання заступника департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Володимира Самсонюка, відкриття ферм – це лише початок створення в області мережі сімейних господарств і молочних кооперативів навколо них. Завітав на відкриття й голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, який побажав молодому господарству процвітання та значних здобутків у фермерській справі, інформують у Дубенській РДА.

SEEDS  за матеріалами RvNews

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!