В селах під Мелітополем фазани стали мало не свійською птицею

0 480

У селах Запорізької області фазани стали «домашньою птицею» – ночують на деревах прямо біля будинків. Підвищити чисельність звичайного фазана в лісах під Мелітополем допомогли місцеві мисливці.

«Мелітопольське лісомисливське господарство» закупило 50 особин фазанів звичайних в сусідній Дніпропетровській області. До кінця лютого крилаті будуть на карантині, а потім їм створять умови для розмноження. Коли підростуть – птахів випустять на.

А ось користувачі інтернету з колишнього Кам’янсько-Дніпровського району повідомляють, що у них в селах фазани стали мало не свійською птицею. Окупували городи. Ночують на деревах прямо біля будинків. В одному місці їх нарахували 40 птахів. Собаки всю ніч божеволіють – гавкають на фазанів. А вранці ті розгулюють по двору, як кури.

«Знаю місця у нас, де фазани людям по головах ходять», – написала мешканка Кам’янки-Дніпровської.

Ще користувачі інтернету пишуть, що стріляти з рушниці в селах заборонено. В іншому випадку слід викликати працівників лісгоспу та поліцію. Дуже допомагає.

З усіх цих повідомлень радує те, що фазани вже «по головах ходять». Значить, їх багато. Значить, мелітопольських мисливцям нема чого в Дніпро їхати і купувати там фазанів. У Кам’янці-Дніпровській, у Великій Знам’янці їх можна отримати безкоштовно. Правда, при цьому треба проявити певну спритність.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Індустріалки

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!