В столиці з’явився перший в Україні Сад скандинавської терапії

0 289

В Україні відкрили перший терапевтичний сад у скандинавському стилі. Знаходиться він неподалік від київської психіатричної лікарні імені Павлова, пише SEEDS

Терапевтичний сад розташували у лісистій місцевості на площі 4500 кв. м. Він має окремі зони, пристосовані до різних потреб відвідувачів, зокрема для усамітнення, соціальної взаємодії й реабілітації. Він також облаштований для маломобільних людей, повідомляє КМДА.

“Майже в серці столиці з’явилася частинка Данії. Це перший в Україні Сад скандинавської терапії, створений дансько-українською командою дизайнерів. Тут люди, які страждають від психічних травм і посттравматичних стресових розладів, зможуть полегшити процес реабілітації”, – зазначає перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також він додає, що в умовах повномасштабного вторгнення все більше людей потребують місць, де можна відволіктися і морально відпочити.

Читайте також: Цьогоріч в Україні був найзбитковіший за останні 12 років сезон суниці садової

“Збереження ментального здоров’я та його відновлення – один із напрямів роботи медичних та соціальних працівників, які допомагають долати українцям наслідки війни”, – додає Микола Поворозник.

Завдяки відкриттю терапевтичного саду розробники проєкту планують підвищити рівень обізнаності про психічне здоров’я та способи подолання пов’язаних із ним проблем.

Сад спроєктований данським архітектором і містобудівником Мікаелем Колвіллом-Андерсеном. Проєкт залучив понад 1000 місцевих волонтерів та міжнародних партнерів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!