В супермаркетах Латвії продаються великі та дешеві кавуни з України

0 127

Українські кавуни можна побачити майже в усіх супермаркетах Латвії. Про це повідомляє EastFruit.

Ціна на українські кавуни досить приваблива для покупців − лише 0,49 євро за 1 кг. Це частково пов’язано з надто великим розміром кавуна. Тож, аби реалізувати таку продукцію, її доводиться ділити на кілька частин, і навіть за такої умови кавун залишається завеликим для місцевого споживача. Навіть розрізаний навпіл або й на чотири частини український кавун, який зараз експортується до Латвії, − це не та продукція, на яку розраховані стандартні сумки й пакети.

Надалі українським фермерам, які спеціалізуються на вирощуванні баштанних культур і планують експортувати свою продукцію до країн Євросоюзу, варто подбати про інші сорти, більш звичні для місцевого споживача. Як зауважила Маріте Гайлите, експерт латвійської овочевої асоціації Latvijas dārznieks, ідеальний кавун для успішної реалізації на ринку ЄС, повинен бути без насіння і важити близько 1,5 кг.

Українські кавуни, зазвичай, містять в собі насіння і важать значно більше.

Справді, український виробник намагається вирощувати кавуни з мінімальними затратами. Насіння і саджанці перспективних сортів кавуна коштують недешево, та навіть в Україні, навіть за умови підвищення роздрібних цін на кавун, вже намітилася тенденція до зменшення середньої ваги кавуна. Така продукція вже з’явилася і на лотках, і в супермаркетах, і вона продається краще. Щоправда, багато хто з виробників продовжує вважати, що чим кавун більший, тим він солодший.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!