В Туріні відкрилася теплиця для вирощування рослин у підвішеному стані

0 117

Підвішений стан рослин передбачений конструкцією теплиці. Тут застосовується аеропонне вирощування. Про появу нової теплиці в провінції Турін повідомляє zerno-ua.com.

Всі процеси в теплиці контролюються за допомогою комп’ютеризованої системи: розпилення вологи, регулювання рівнів температури, вологості, кислотності і лужності відбувається автоматично. Усередині теплиці створене здорове природне середовище, а овочі захищені від несприятливих погодних умов і різних захворювань, викликаних паразитами, бактеріями або грибами.

При вирощуванні овочів в такій теплиці не треба застосовувати пестициди або фунгіцидні препарати, оскільки при аеропонному методі не використовується ґрунт чи гідропоніка.

Рослини підвішені на спеціальних конструкціях, і коренева система знаходиться в прямому контакті з повітрям. Культури  періодично обприскуються водою, збагаченою мінеральними поживними речовинами. Розчин, який залишається, збирається в каналах, фільтрується, піддається аналізу, стерилізації та реінтеграції за допомогою речовин, що поглинаються протягом циклу, і потім рециркулюється. Це означає, що вода не витрачається даремно (її можна заощадити до 95%), і жодне хімічне добриво не використовується, а завдяки замкнутому циклу ґрунтові води і навколишнє середовище не забруднюються.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!