В Україні 150 крафтових локальних виробників об’єднала одна платформа

0 943

В Україні запрацювала платформа, яка об’єднує 150 крафтових локальних виробників. За допомогою платформи кожен може власноруч створити свій магазин та продавати товар.

Про це розповів засновник платформи Foody Віктор Павлов під час вебінару «Український крафтовий виробник: надійний партнер для спільного зростання», організованого проєктом USAID AGRO.

«Сьогодні в Україні набирає силу тренд формату магазинів біля дому. Витрачати час на покупки у великому гіпермаркеті хоче дедалі менше людей. Наші гастромаркети Foody є саме такими магазинами біля дому з товарами від українських крафтових виробників», – пояснив Віктор Павлов.

За його словами, Foody – це новий проєкт. Сьогодні це платформа, яка об’єднує близько 150 крафтових локальних виробників. За допомогою платформи кожен може власноруч створити свій магазин та продавати товар.«Для більшість виробників цікаві офлайн-продажі – вони хочуть зайти в магазини та реалізовувати свою продукцію там. Розуміючи це, другим етапом розвитку нашого проєкту стало створення мережі магазинів. Сьогодні Foody має мережу гастромаркетів в Києві.

Звичайно, що підтримувати сегмент «фреш» та «ультрафреш» складно, але зрештою це добре для нас. Адже в світі набирає обертів тренд здорового способу життя, а для цього треба споживати здорові продукти. Втім, у людей не завжди є час їх купити»,- каже Віктор Павлов.

Початковою точкою входу до мережі Foody для виробника крафтової продукції, за словами Віктора Павлова, є заповнення спеціальної онлайн-форми для того, щоб потрапити в базу виробників. Інший шлях – створення онлайн-магазину на платформі Foody, реєстрація на якій є безкоштовною. Втім, користувач платформи в подальшому сплачує комісію від продажів у розмірі 18%.

При цьому Віктор Павлов зазначив, що в першу чергу при виборі постачальника продукції до мережі Foody надається перевага дрібним виробникам крафтових продуктів.

«В цьому ми бачимо основну місію розвитку свого бізнесу. Більш того, ми вважаємо, що в нас має бути державна програма із підтримки таких виробників»,- резюмував Віктор Павлов.

 

SEEDS.org.ua за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!