В Україні більше не буде державних реєстраторів

0 1 983

Задля зменшення корупції та “тіньових схем” в Україні скасують посади державних реєстраторів. Про це під час “Земельного форуму” у Вінниці повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

“Ми повністю перепрофілюємо Держгеокадастр. У нього залишаться лише функції реєстрації. Плануємо, що це зменшить корупцію та “тіньові схеми”, – розповів він.

“Державних реєстраторів не буде. Надто багато рейдерських схем провернуто через них. Зрозуміло, що схеми все одно придумають, при будь-якій системі. Але треба максимально ускладнити їх існування. А це можна зробити тільки тоді, коли все буде законно і прозоро.

Щоб будь-хто в онлайн-режимі міг зайти на сайт і подивитись, що і як зареєстровано. І в разі порушення оформлення земельної ділянки або якоїсь невідповідності буде існувати механізм блокування реєстрації”, – наголосив Тимофій Милованов.

За словами Тимофія Милованова, у випадку, коли перевірка покаже, що все в порядку, реєстрацію підтвердять. В іншому випадку, усе скасується.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agropolit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!