В Україні буде свій Місяць м’яса

0 173

Відтепер в Україні щорічно буде проводитись Місяць м’яса. Метою цього заходу є стимулювання попиту та споживання м’яса.

Меморандум про Місяць м’яса підписали у день третьої річниці заснування Асоціації “М’ясної галузі” виконавчий директор Асоціації Микола Бабенко та Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

“Ми віримо. що спільними діями ми зможемо підняти рівень споживання м’яса в Україні до 80 кг/рік на одну особу”, – заявив Микола Бабенко.

Головною метою Меморандуму стане взаємодія для популяризації та збільшення споживання м’яса в Україні, що призведе до стабілізації цін на ринку м’яса та м’ясних продуктів, свиней, ВРХ та птиці, а також дії, спрямовані на формування стабільного та прогнозованого ринку, забезпечення українського споживача поживними і доступними продовольчими продуктами.


“Керуючись принципами ефективної взаємодії галузевих та державних інститутів; прагненням впровадження механізмів стабілізації попиту та пропозиції на ринку м’яса та м’ясних продуктів у періоди кризових явищ та сезонних коливань; усвідомлюючи необхідність спільних дій для збереження та розвитку в Україні м’ясної галузі, галузей тваринництва та птахівництва, Асоціація «М’ясної Галузі» (…) та Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (…) уклали цей Меморандум про Місяць м’яса” – йдеться у Меморандумі.

 

SEEDS.org.ua за інформацією MeatNews

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!