В Україні істотно поменшало свиногосподарств

0 946

Впродовж кількох років в Україні скорочується поголів’я свиней, як на підприємствах, так і у господарствах населення. Однак тепер зменшилась ще й кількість самих свиногосподарств.

За підсумками минулого року промислове поголів’я дещо зросло, але це відбувається через нарощення потужностей окремих підприємств, повідомляє прес-служба Асоціації “Свинарі України”.

“Якщо на 1-ше січня 2015-го 3,7 млн свиней утримували 2,7 тис. сільськогосподарських підприємств, то на початку 2019 року число операторів скоротилося на тисячу, а кількість утримуваного поголів’я — на 0,34 млн голів.

Упродовж останніх кількох років спостерігається природний відсів свиногосподарств України. Сектор залишають невеликі оператори з поголів’ям менше 2 тис. гол.

Це, переважно, сільськогосподарські підприємства, що займаються вирощуванням свиней ситуативно (наприклад, при очікуванні сприятливих цін на ринку), не інвестують кошти у заходи підвищення біобезпеки та ефективності виробництва, тож є неконкурентоспроможними”, –  повідомляють у Асоціації.

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби Асоціації “Свинарі України”

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!