В Україні майже всі трактори імпортні

0 510

В Україні 89% сільськогосподарської тракторної техніки становлять імпортні зразки. Про це свідчать результати аналізу ринку сільськогосподарських тракторів в Україні, який провів Pro-Consulting. Найбільші поставки нових тракторів здійснюються з Китаю та Білорусі.

“Резюмуючи результати виконаної роботи, можна виділити наступні характерні особливості даного ринку:

  • У минулому році обсяг ринку тракторів в Україні збільшився на 35,5%, що говорить про серйозне зростання озброєності засобами виробництва вітчизняних аграріїв.
  • Занепад української машинобудівної галузі призвів до того, що близько 89% сільськогосподарської тракторної техніки в нашій країні становлять імпортні зразки. Поставки нових тракторів здійснюються, в основному, з Китаю і Білорусі.
  • Імпорт тракторної техніки в період з 2015 – 5 міс. 2019 року зріс в середньому на 46,2%. Особливо велике представництво техніки іноземного виробництва в сегменті тракторів потужністю 34-112 к.с.
  • В Україні є велика кількість неврахованої тракторної техніки, так як багато фермерів займаються сільським господарством без реєстрації підприємства і свої трактори на облік в Держтехнагляді не ставлять”, – йдеться в повідомленні.

“За підсумками дослідження ринку сільськогосподарських тракторів в Україні можна прогнозувати подальше зростання його обсягу, що буде стимулювати збільшень імпорту тракторів. Скоротити залежність від зовнішніх поставок можна шляхом відновлення і розвитку виробництва вітчизняних зразків сільськогосподарської техніки”, – додають дослідники ринку.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Pro-Consulting

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!