В Україні можуть з’явитися фонди для підтримки малого та середнього бізнесу

0 494

Кабінет міністрів України планує створення Фонду гарантування кредитів і Фонду фондів для спрощення доступу малого та середнього бізнесу до фінансування. Про це йдеться у Національній економічній стратегії 2030.

«Кабінет міністрів заклав у вектори економічного розвитку до 2030 року створення єдиного інтегрованого гарантійного інструменту — Фонду гарантування кредитів, орієнтованого на високоризикові або з недостатнім рівнем фінансування малі і середні підприємства», — йдеться в повідомленні.

До таких підприємств пропонується віднести інноваційні, культурні та творчі сектори, підприємства, що переходять від ресурсо- та енергоємних моделей до більш стійких, а також застосовують цифрові і інноваційні методи ведення бізнесу.

Крім того, Кабмін планує спрощення доступу до капіталу для малого і середнього бізнесу шляхом створення державного Фонду фондів як механізму ризиків/винагород для збільшення розміру фондів.

В уряді вважають, що якірною інвестицією для Фонду фондів може виступати державне фінансування, при цьому додаткове фінансування від міжнародних фінансових організацій та від інших держав буде сприяти залученню приватних інвесторів у малий і середній бізнес.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!